Zaufali nam

Jesteś:

AMI INTERIOR to firma zajmująca się tworzeniem projektów wnętrz domów, mieszkań i apartamentów obejmujących aranżacje pomieszczeń pod względem planowania przestrzeni, doboru kolorystycznego i materiałowego oraz oświetlenia wraz z wizualizacją. Firma projektuje również ogrody przydomowe. Firma działa na terenie całego kraju.


„Asystent Trenera” to dwumiesięcznik o tematyce szeroko pojętego szkolenia w piłce nożnej, w skład którego wchodzi również magazyn Polskiego Związku Piłki Nożnej – „Trener”. Jest skierowany do otwartych na wiedzę trenerów i kandydatów na trenerów, którzy nie zawsze mają możliwość skorzystania z drogich staży zagranicznych lub podpatrywania rodzimych najlepszych szkoleniowców. Fundamentem czasopisma są dokładnie opisane przez trenerów, znanych nie tylko z polskiej Ekstraklasy, ćwiczenia i zagadnienia treningowe. W środku znajdują się również materiały dotyczące odżywiania, psychologii, fizjologii, przygotowania motorycznego, suplementacji, piłki nożnej dziecięcej i młodzieżowej, a także zagadnienia prawa sportowego.


„AUTO MARCEL” Rużański Spółka jawna

„AUTO MARCEL” Rużański Spółka jawna to spółka rodzinna działająca w branży motoryzacyjnej. Głównym przedmiotem działalności spółki jest naprawa wszystkich typów pojazdów samochodowych. Spółka prowadzi również Okręgową Stancję Kontroli Pojazdów zajmującą się przeprowadzaniem specjalistycznych badań technicznych. Spółka ma siedzibę w Pułtusku, w województwie mazowieckim.


Serwis www.bazapilkarzy.pl to miejsce gdzie spotyka się piłkarz, menadżer oraz klub. Jeśli jesteś na początku swojej kariery piłkarskiej – stwórz swoje CV i daj się poznać. Chcemy aby młodzi piłkarze zwiększali swoje szanse, żeby mogli rozwijać swoją karierę a nie tylko czekać aż ktoś ich znajdzie. Baza piłkarzy to również dedykowane treści pisane przez specjalistów aby młodzi zawodnicy mogli odnaleźć się w świecie piłki. Jeśli jesteś menadżerem piłkarskim albo prowadzisz szkółkę lub klub tu znajdziesz piłkarzy i zaoszczędzisz czas.


Firma Gabor Projekt Art powstała w grudniu 2013 roku. Jest firmą rodzinną skoncentrowaną głównie na realizowaniu projektów ściśle związanych z piłką nożną i działalnością trenerską. Od grudnia 2014 roku firma jest także właścicielem marki TrainerPRO. Firma prowadzi również usługi rekrutacyjne i doradcze, przede wszystkim dla dużych międzynarodowych firm z branży FMCG. Siedzibą firmy jest Warszawa.


PrawoPiłkarskie.pl to portal internetowy zajmujący się tematyką prawną dotyczącą branży piłkarskiej. Odbiorcami usług są w szczególności kluby i akademie piłkarskie, zawodnicy, menedżerowie oraz trenerzy piłki nożnej.


TrainerPRO funkcjonuje od grudnia 2014 roku, stawiając sobie za cel wprowadzenie autorskiego projektu piłkarskiej edukacji oraz profesjonalizację polskiej piłki nożnej. Założycielem firmy oraz osobą zarządzającą jest Marcin Gabor – Trener, analityk piłkarski, a także Dyrektor Sportowy. TrainerPRO jest pionierskim przedsięwzięciem na skalę europejską w kontekście nowatorskiego charakteru idei oraz kompleksowości oferty. TrainerPRO współpracuje z Trenerami oraz Klubami piłkarskimi z całego kraju.


Kancelaria Doradcy Podatkowego Samir Kayyali z siedzibą w Warszawie zajmuje się bieżącą obsługą podatkową osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych z całego kraju. Świadczy również kompleksowe usługi rachunkowe. Kancelaria specjalizuje się w optymalizacji podatkowej znaków towarowych, udziałów/akcji, nieruchomości oraz przedsiębiorstw i zorganizowanych części przedsiębiorstw. Samir Kayyali jest autorem wielu publikacji w branżowych wydawnictwach.


Firma działa w branży budowlanej. Firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług remontowo-budowlanych zarówno w obiektach prywatnych, jak i komercyjnych. Firma ma siedzibę w Ostrowcu Świętokrzyskim (woj. świętokrzyskie), ale świadczy usługi na terenie całego kraju.

Dane adresowe
  • Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk
  • Adres: ul. Hawelańska 6A/98
    61-625 Poznań
  • NIP: 6612192560
    Regon: 260471063
Skontaktuj się z nami
© 2015. «Kancelaria Laszczyk». All right reserved. Design by: as4you.pl